• آدرس ایمیل :
  •  
  • کلمه عبور :
  •  

شرایط و قوانین

قانون شماره 1

تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، از بکار بردن نام و یا اطلاعات هویتی جعلی پرهیز نمایند.

قانون شماره 2                                     

جهت تایید ثبت نام و همچنین اطلاع رسانی های آتی نیاز به آدرس پست الکترونیک معتبر و فعال می باشد.

قانون شماره 3            

از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت خودداری فرمایید.

قانون شماره 4

نوین لیب تعهدی بر ارائه کلیه درخواست ها و سفارشات کاربران ندارد. کاربران می توانند قبل از پرداخت وجه ابتدا وضعیت در دسترس بودن مقالات را بررسی و سپس اقدام به افزایش اعتبار نمایند. لیست بیش از 200 پایگاه معتبر ISI که تحت پوشش نوین لیب است در صفحه "لیست پایگاه ها" قابل مشاهده می باشد. بدیهی است مقالات/پایان نامه ها که دارای نسخه دیجیتال نمی باشند و یا منتشرکننده آن ها جزء ISI نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

قانون شماره 5

رعایت موازین اخلاقی و احترام در مکاتبات الزامی است.

قانون شماره 6

شیوه استفاده از نوین لیب در صفحه "نحوه دریافت مقاله" ذکر شده است بدیهی است کاربران با در نظر گرفتن اصول این شیوه نامه به فعالیت در وب سایت می پردازند. همچنین کاربران قبل از هرگونه فعالیتی می بایست بخش قوانین را مشاهده نمایند.

قانون شماره 7

کاربران مجاز به دانلود حداکثر سه فصل از هر کتاب در یک روز هستند و دانلودهای سیستماتیک و متوالی از یک شماره خاص از یک ژورنال يا كتاب اکیداً مجاز نمی باشد.

 

کاربر گرامی قوانین فوق لازم الاجرا است و در صورت عدم رعایت آن، نوین لیب این اختیار را خواهد داشت تا اکانت کاربر را بدليل عدم رعايت قوانين سامانه نوین لیب به وضعيت تعلیق در آورد و در صورت تکرار نقض قوانین، اکانت را مسدود نماید. این قوانین به مرور زمان بروزرسانی می شوند و ثابت نخواهند بود. با امید به اینکه با به کارگیری قوانین جاری سایت و دستورالعمل هایی که در آینده به آن ها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت خاطر شما کاربران عزیز را فراهم آوریم.